Marijan Rusjan Direktor
marijan@simpos.si
Simon Bužinel Generalni direktor
simon@simpos.si
Tilen Rusjan Vodja trženja
tilen.rusjan@simpos.si
Maja Verderber Rusjan Pomoč strankam
maja@simpos.si
Nataša Molar Pomoč strankam
natasa@simpos.si
Blaž Golej Vodja izdelkov
blaz@simpos.si
Denis Molar Vodja logistike
denis@simpos.si
Mohamed Hussein Fayed Regionalni vodja prodaje
mohamed@simpos.si
Zhe Wang Vodja prodaje
zhe.wang@simpos.si
Martina Sirk Računovodstvo
martina@simpos.si
Alan Marc Marketing
alan@simpos.si

Kontakti

Sedež podjetja
Simpos d.o.o.

Plešivo 1
5212 Dobrovo v Brdih
Slovenia, EU

Sledite nam

Skladišče
Simpos d.o.o.

Si Ulica Nikole Tesle 10
5290 Šempeter pri Gorici
Slovenia, EU